Lubisz wypoczynek nad wodą w otoczeniu pięknej przyrody? Jeśli tak, to Mikołajki na Mazurach są idealnym miejscem na urlop. Zapraszamy cię na trzy wyjątkowe plaże w Mikołajkach i okolicznych wioskach.

Strzeżona plaża w Mikołajkach położona nad Jeziorem Mikołajskim, niemalże w samym centrum miasta. To prawdziwy raj dla miłośników wakacyjnego harmidru i zwolenników licznego towarzystwa innych plażowiczów. Na miejscu można skorzystać z boiska do siatkówki plażowej i placu zabaw dla dzieci. Tuż obok znajduje się nasza wypożyczalnia sprzętu wodnego. Do barów i restauracji jest 5 minut spacerkiem. Odległość z Wilaneski: 20 minut spacerkiem.

Plaża w Zełwągach położona nad zamkniętym i bardzo czystym jeziorem Inulec. To miejsce przyciąga nie tylko swoją piaszczystą plażą, ale przede wszystkim dziką i nieskażoną naturą. Okoliczne lasy tworzą doskonałe miejsce na spacery i wycieczki rowerowe. Na plaży jest plac zabaw dla dzieci i boisko do piłki siatkowej. Ta plaża to prawdziwy raj dla miłośników natury, ciszy i spokoju. Odległość z Wilaneski: 10 minut samochodem.

Plaża w Starych Sadach nad jeziorem Tałty –  miejsce dla wszystkich, którzy pragną odpocząć i zanurzyć się w atmosferze Mazur. Połączenie czystej wody i złocistego piasku sprawia, że jest to cudowne miejsce wypoczynku. Dla tych, którzy preferują relaks nad wodą, dostępne są leżaki, z których można podziwiać zachody słońca. Na miejscu jest plac zabaw dla dzieci a tuż obok restauracja i budka z najlepszymi lodami! Odległość z Wilaneski: 10 minut samochodem.