Cennik sprzętu sportowego i rekreacyjnego


Gwarantujemy nadzwyczajne wspomnienia z wakacji! Tylko z naszym sprzętem dotrzesz z prędkością nawet 100 km/h w nieznane zakątki Mazur, spędzisz wyjątkowy czas z przyjaciółmi na wodzie, przeżyjesz fajną przygodę albo nauczysz się nad wodą lewitować.Najnowocześniejszy sprzęt na Mazurach - taki wybór tylko u nas!
Wypożyczalnia Skuterów Wodnych Mikołajki
nawet 3 pasażerów, prędkość nawet 100 km/h, stateczny i pewny na wodzie, schowek z funkcją organizera i torba wodoszczelna, system audio Bluetooth z portem USB, zestaw bezpieczeństwa. Za skuterem można holować koło lub narty wodne.Wymagany patent sternika motorowodnego.
2 osoby z paliwem

550 zł/h

2 osoby bez paliwa

1800 zł/dz.

więcej
Lewituj ponad wodą dzięki LiftFoils.Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia. Nauka pływania zajmuje z reguły około 20 minut i daje maksimum przyjemności od samego początku. Intuicyjna obsługa pilota sprawi, że poczujesz pełną kontrolę nad deską już w pierwszych sekundach nauki. Każdy poradzi sobie z lewitowaniem bez problemu. Odpowiednio przygotowana deska jest w stanie osiągać prędkość 40km/h, a wysokość na jakiej lewitujemy daje mnóstwo frajdy.Deska ma wbudowany cichy silnik elektryczny, a także bezprzewodowy ręczny kontroler bluetooth. Montaż deski jest łatwy i szybki.
1 osoba

350 zł/h

więcej
Wypożyczalnia Sprzętu Wodnego Mikołajki
Wypożyczalnia Sprzętu Wodnego na Mazurach
Zwrotna łódź motorowa na 6 osób, doskonała zarówno do wędkowania jak i rekreacji. Z silnikiem Mercury o mocy 60 KM możesz rozwinąć prędkość do 60 km/h.Wymagany patent sternika motorowodnego.
6 osób z paliwem 6 osób bez paliwa

300 zł/h 1500 zł/dz.

więcej
Wygodny 4 - osobowy pokład wyściełany materacem, odwracane oparcie (plecami do sternika lub przodem do sternika). Idealny na słoneczny chillout na wodzie.
4 osoby

100 zł/h 600 zł/dz.

więcej
Wypożyczalnia Sprzętu Wodnego Mikołajki
Rowery Wodne Osada Wilaneska

Rower Wodny

Jeśli chcesz spędzić dzień na wodzie, ekologicznie, komfortowo i w rytmie slow, mamy dla Ciebie rowery wodne, które czekają w porcie nad jeziorem Mikołajskim. Rowery są czteroosobowe, dają się łatwo sterować, są szybkie i zwrotne.
4 osoby

40 zł/h

4 osoby

150 zł/dz.

REZERWUJ: 884 900 222

Elektryczne Rowery Miejskie

Jeśli lubisz długie wycieczki rowerowe, ważna jest dla Ciebie ekologia i nie lubisz się męczyć mamy dla Ciebie elektryczne rowery miejskie Le Grand marki KROSS dzięki którym odkryjesz nowe, odległe, zachwycające miejsca. Elektryczne rowery Le Grand zawiozą Cię szybko do celu, a dodatkowo unikniesz problemów z parkowaniem. Na jednej baterii objedziesz całe jezioro Śniardwy (ok. 100 km).

30 zł/h

100 zł/dz.

REZERWUJ: 884 900 222

Elektryczne Rowery Osada Wilaneska
Domki na Mazurach Osada Wilaneska

O Nas

Czy wiesz, co oznacza słowo WILANESKA? W naszym pięknym staropolskim języku, to określenie szczęśliwości, beztroskiego życia i błogostanu.

Więcej Info

więcej ciekawostek