Cennik sprzętu sportowego i rekreacyjnego


Gwarantujemy nadzwyczajne wspomnienia z wakacji! Tylko z naszym sprzętem dotrzesz z prędkością nawet 100 km/h w nieznane zakątki Mazur, spędzisz wyjątkowy czas z przyjaciółmi na wodzie, przeżyjesz fajną przygodę albo nauczysz się nad wodą lewitować.Najnowocześniejszy sprzęt na Mazurach - taki wybór tylko u nas!
Wypożyczalnia Skuterów Wodnych Mikołajki
nawet 3 pasażerów, prędkość nawet 100 km/h, stateczny i pewny na wodzie, schowek z funkcją organizera i torba wodoszczelna, system audio Bluetooth z portem USB, zestaw bezpieczeństwa. Za skuterem można holować koło lub narty wodne.Wymagany patent sternika motorowodnego.
2 osoby z paliwem

550 zł/h

2 osoby bez paliwa

1800 zł/dz.

więcej
Lewituj ponad wodą dzięki LiftFoils.Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia. Nauka pływania zajmuje z reguły około 20 minut i daje maksimum przyjemności od samego początku. Intuicyjna obsługa pilota sprawi, że poczujesz pełną kontrolę nad deską już w pierwszych sekundach nauki. Każdy poradzi sobie z lewitowaniem bez problemu. Odpowiednio przygotowana deska jest w stanie osiągać prędkość 40km/h, a wysokość na jakiej lewitujemy daje mnóstwo frajdy.Deska ma wbudowany cichy silnik elektryczny, a także bezprzewodowy ręczny kontroler bluetooth. Montaż deski jest łatwy i szybki.
1 osoba

350 zł/h

więcej
Wypożyczalnia Sprzętu Wodnego Mikołajki
Wypożyczalnia Sprzętu Wodnego na Mazurach
Zwrotna łódź motorowa na 6 osób, doskonała zarówno do wędkowania jak i rekreacji. Z silnikiem Mercury o mocy 60 KM możesz rozwinąć prędkość do 60 km/h.Wymagany patent sternika motorowodnego.
6 osób z paliwem 6 osób bez paliwa

300 zł/h 1500 zł/dz.

więcej
Wygodny 4 - osobowy pokład wyściełany materacem, odwracane oparcie (plecami do sternika lub przodem do sternika). Idealny na słoneczny chillout na wodzie.
4 osoby

100 zł/h 600 zł/dz.

więcej
Wypożyczalnia Sprzętu Wodnego Mikołajki
Rowery Wodne Osada Wilaneska

Rower Wodny

Jeśli chcesz spędzić dzień na wodzie, ekologicznie, komfortowo i w rytmie slow, mamy dla Ciebie rowery wodne, które czekają w porcie nad jeziorem Mikołajskim. Rowery są czteroosobowe, dają się łatwo sterować, są szybkie i zwrotne.
4 osoby

40 zł/h

4 osoby

150 zł/dz.

REZERWUJ: 884 900 222

Elektryczne Rowery Miejskie

Jeśli lubisz długie wycieczki rowerowe, ważna jest dla Ciebie ekologia i nie lubisz się męczyć mamy dla Ciebie elektryczne rowery miejskie Le Grand marki KROSS dzięki którym odkryjesz nowe, odległe, zachwycające miejsca. Elektryczne rowery Le Grand zawiozą Cię szybko do celu, a dodatkowo unikniesz problemów z parkowaniem. Na jednej baterii objedziesz całe jezioro Śniardwy (ok. 100 km).

30 zł/h

100 zł/dz.

REZERWUJ: 884 900 222

Elektryczne Rowery Osada Wilaneska
Domki na Mazurach Osada Wilaneska

O Nas

Czy wiesz, co oznacza słowo WILANESKA? W naszym pięknym staropolskim języku, to określenie szczęśliwości, beztroskiego życia i błogostanu.

Więcej Info

Trasy Rowerowe Mazury

Ciekawe trasy rowerowe

Mamy w Wilanesce wypożyczalnię rowerów elektrycznych, więc nawet bardzo długie trasy nie będą męczące. Na jednej baterii objedziesz całe jezioro…

Więcej Info

Restauracje w Mikołajkach

Gdzie na obiad lub kawę

Jako, że nie serwujemy w Wilanesce posiłków zebraliśmy dla Was sprawdzone przez nas restauracje i kawiarnie w Mikołajkach i okolicy.

Więcej Info

Atrakcje na Mazurach Osada Wilaneska

Fajne miejsca

Tu zebraliśmy dla Ciebie miejsca inspirujące do fajnego spędzania czasu, które sprawią, że wakacje będą pełne fantastycznych wspomnień.

Więcej Info

więcej ciekawostek